• Rīgas Anniņmuižas vidusskola
    Rīgas Anniņmuižas vidusskola

🔹️ Nodarbības "Online SKOLIŅA nākamajiem pirmklassniekiem" notiek katru trešdienu plkst.17.00

ZOOM platformā

 

fotosagatav

 

Rīgas Anniņmuižas vidusskola lepojas, ka projekta “Mācītspēks” viens no dalībniekiem ir izvēlējies strādāt tieši mūsu skolā. Tā ir mūsu angļu valodas skolotāja un 5.klases klases audzinātāja Karīna Žantē. Jaunais mācībspēks ienes vēl radošākas dvesmas skolas dzīvē un skolēnu mācību vidē.  

Kā saka pati skolotāja: “Nekad nebūtu domājusi, ka būšu skolotāja. Tomēr nepameta  sajūta, ka man nepieciešams dalīties ar kādu savā pieredzē, jo, diemžēl, vide pēc skolas, no, kuras es izgāju, bija pavisam citādāka.  Sāku domāt kā iedot citiem to, kas dzīvei vajadzīgs. Atradu “Mācītspēks”  projektu, pieteicos, izturēju. Un tagad man ir liels prieks dalīties savā pieredzē ar skolēniem, turklāt, viņiem ir interesanti klausīties manas pieredzes stāstus. Līdz šim nekad man nebija tik liels prieks doties uz darbu kā tagad. Katra diena ir izaicinājums, katra diena ir citādāka. Skolēni iedvesmo mani un es viņus. Sagurums ir spēcīgs, taču gandarījuma sajūta pēc darbadienas ir brīnišķīga!”  Mācītspēks ir ideāls veids, kā ieviest skolā interesantus  

“Mācītspēks” ir skolotāju izglītības projekts, kas palīdz dažādu jomu profesionāļiem kļūt par vispārējās izglītības mācību priekšmetu skolotājiem, kuri vēlas strādāt pamatizglītībā un vidējā izglītībā.  

Ja arī Jūs vēlaties būt daļa no mūsu lieliskā kolektīva, droši aicinām pieteikties projektam un varbūt tiekamies jau septembrī  -  kolēģi!  

 

Angļu valodaAngļu valodaAngļu valoda Angļu valoda Angļu valoda Angļu valoda Angļu valoda Angļu valoda Angļu valoda

 Angļu valoda aiz kadra